2015 CONTINENTAL CUP

CC_84.jpg

     Latvijas čempionvienība hokejā «Rīga»/«Prizma» dalību 2014/2015 gadu sezonas Kontinentālā kausa turnīrā sāks 2014.gada 17.oktobrī no otrās kārtas, kurā spēkosies ar Polijas, Rumānijas un Ungārijas vienībām. C grupā «Rīga»/«Prizma» sacentīsies ar Polijas spēcīgāko komandu «Sanok», Rumānijas čempioniem Brašovas «Corona» un Ungārijas klubu Dunaūjvārošas «Acelbikak», ko pagājušajā sezonā pārstāvēja Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš, palīdzot tam aizkļūt līdz MOL līgas pusfinālam. Turpinājumā B grupas uzvarētāji kvalificēsies trešā posma D grupai, kurā tos jau gaida Itālijas čempioni «Ritten»/«Renon», Dānijas otrā spēcīgākā vienība Herningas «Blue Fox» un Kazahstānas čempioni Pavlodaras «Irtiš».

C grupas spēļu grafiks: šeit

Latvijas čempionāti

Oktobra rezultāti

Mazs ieskats kā mūsu komandām veicies visu vecuma grupu Latvijas čempionātos. Nospēlēts nedadudz vairāk par mēnesi, jaunākajās grupās nospēlētas tikai divas spēlēs, Virslīgā jau septiņas. Sniegumi dažādi, bet sezona vēl tikai sākās! Izturību un veiksmi mačos!  

Lūsiņš vērtīgākais septembra spēlētājs Virslīgā

Par aizvadītā mēneša vērtīgāko spēlētāju Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā ir atzīts HS „Rīga/Prizma” vārtsargs Edgars Lūsiņš. Viņš sargājis savas komandas vārtus visās četrās septembra spēlēs un izcīnījis četras uzvaras, vidēji ielaižot 2 ripas spēlē.

lusins.JPG

HS „Rīga/Prizma” komanda ar Lūsiņu vārtos čempionāta atklāšanas spēlē ar 3:2 pēcspēles metienos izcīnīja uzvaru pār principiālajiem pretiniekiem HK „Kurbads”. Tālāk ar 8:2 pārliecinoši tika uzveikta „Ogre/Sāga97”, ar 4:2 HK „Zemgale/LLU” un ar 4:3 „HASC” Jūrmala. HS „Rīga/Prizma” pēc aizvadītajām četrām spēlēm ar 11 punktiem turnīra tabulā atrodas pirmajā vietā, par diviem punktiem apsteidzot HK „Liepāja”.

www.lhf.lv

Veģu kauss 2014

 Sestdien Tukumā norisinājās Veģu kauss 2014. Pārdaugavas 2005 gada komanda, trenera Jura Repša vadībā izcīnija pirmo vietu! Vairāk bildes var atras mūsu Facebook profilā! 

Čempioni  Vārti.JPG  Ričards  

Slidošanas nometne

BESA hockey

Jau trešo reizi Latvijā notiks slidošanas tehnikas un ātruma pilnveidošanas treniņi kopā ar ārzemju speciālistu Besa Tsintsadze.

Treniņi notiks skolas Rudens brīvlaikā Jūrmalā, Majoru slidotavā no 27.10-31.10. Maksa par treniņiem 350 eiro.

Vairāk informācijas www.besahockey.com vai pa tālruni 26377954.

Kristiāns Rubīns

rubins.jpg                                                                                                 Mūsu ieaugušo komandā, kļūstot par jaunāko spēlētāju šajā līgā. Pagaidām nospēlētajās piecās spēlēs rezultativitātes punkti nav gūti, bet ir parādīts stabils sniegums un atzinīgus vārdus par Kristiāna spēli saka gan treneri, gan hokeja eksperti. Veiksmi turpmākajā karjerā!

Pārdaugava 2004 uzvar Narva Cup 2014

   
   
Ar uzvarām visās spēlēs Pārdaugava 2004 puiši guva panākumu turnīrā Narvā. Treneru Aleksandra Jevstifejeva un Edža Kārkliņa vadībā Pārdaugava apspēlēja komandas no Sankt Pēterburgas, Narvas un Tallinas.  
   
   
NarvaCup.JPG

Sestdien startē jaunais Virslīgas čempionāts

 Nāc un atbalsti savējos - plkst. 13.00 Volvo Sporta Centrā 
virsliga.jpg

Sveiciens jaunajā mācību gadā!

1sepjauns.jpg

U-16 sporta diena

 

Pārdaugavu U-16 grupā pārstāvēja Patriks Audze, Toms Orniņš un Ralfs Cimars, rezultāti pagaidām vēl tiek apkopoti Latvijas Hokeja Federācijā un būs pieejami drīzumā. 
 
Skrienam
Ralfs Cimars