Decembra progresējušākie

Decembra progrsējušākie.jpg

U-12 grupā Toms Breikšs un U-18 grupā Mārtiņš Lejnieks! 

Priecīgus Ziemassvētkus un Veiksmīgu 2015!

Ziemassvētki 2015.gif

Ziemassvētki.jpg

Fizioterapeita pakalpojumu Volvo Sporta Centrā

Fiziterapeits

Progresējošākie Oktobra spēlētāji

Oktobris progresējušākie.gif

Mūsu spēlētāji Artjoms Kolotirkins un Toms Starautnieks atdzīti par Oktobra progresējošākajiem spēlētājiem savās vecuma grupās. Toms sešās spēlēs iemetis 5 vārtus un atdevis 2 rezultatīvas piespēles, savukārt Artjoma kontā 23+13 nospēlētās 10 spēlēs. 

Uzmanību Pārdaugavas vārtsargiem

Goalie         Sākot ar 12. novembri katru trešdienu tiks rīkoti vārtsargu individuālie treniņi, kuri notiks C laukumā plkst. 18.00. Treniņs būs bez papildus maksas kopā ar treneriem Māri Rozenieku un Gundaru Gaili. Būs nepieciešami arī spēlētāji, kas vēlas uzlabot savas metienu prasmes,  jāpiesakās iepriekš pie treneriem.

Uzņemam bērnus hokeja treniņu grupās, sākot ar 2010 dzimšanas gadu!

Pardaugavas hokeja treniņi

2015 CONTINENTAL CUP

CC_84.jpg

     Latvijas čempionvienība hokejā «Rīga»/«Prizma» dalību 2014/2015 gadu sezonas Kontinentālā kausa turnīrā sāks 2014.gada 17.oktobrī no otrās kārtas, kurā spēkosies ar Polijas, Rumānijas un Ungārijas vienībām. C grupā «Rīga»/«Prizma» sacentīsies ar Polijas spēcīgāko komandu «Sanok», Rumānijas čempioniem Brašovas «Corona» un Ungārijas klubu Dunaūjvārošas «Acelbikak», ko pagājušajā sezonā pārstāvēja Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš, palīdzot tam aizkļūt līdz MOL līgas pusfinālam. Turpinājumā B grupas uzvarētāji kvalificēsies trešā posma D grupai, kurā tos jau gaida Itālijas čempioni «Ritten»/«Renon», Dānijas otrā spēcīgākā vienība Herningas «Blue Fox» un Kazahstānas čempioni Pavlodaras «Irtiš».

C grupas spēļu grafiks: šeit

Latvijas čempionāti

Oktobra rezultāti

Mazs ieskats kā mūsu komandām veicies visu vecuma grupu Latvijas čempionātos. Nospēlēts nedadudz vairāk par mēnesi, jaunākajās grupās nospēlētas tikai divas spēlēs, Virslīgā jau septiņas. Sniegumi dažādi, bet sezona vēl tikai sākās! Izturību un veiksmi mačos!  

Lūsiņš vērtīgākais septembra spēlētājs Virslīgā

Par aizvadītā mēneša vērtīgāko spēlētāju Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā ir atzīts HS „Rīga/Prizma” vārtsargs Edgars Lūsiņš. Viņš sargājis savas komandas vārtus visās četrās septembra spēlēs un izcīnījis četras uzvaras, vidēji ielaižot 2 ripas spēlē.

lusins.JPG

HS „Rīga/Prizma” komanda ar Lūsiņu vārtos čempionāta atklāšanas spēlē ar 3:2 pēcspēles metienos izcīnīja uzvaru pār principiālajiem pretiniekiem HK „Kurbads”. Tālāk ar 8:2 pārliecinoši tika uzveikta „Ogre/Sāga97”, ar 4:2 HK „Zemgale/LLU” un ar 4:3 „HASC” Jūrmala. HS „Rīga/Prizma” pēc aizvadītajām četrām spēlēm ar 11 punktiem turnīra tabulā atrodas pirmajā vietā, par diviem punktiem apsteidzot HK „Liepāja”.

www.lhf.lv

Veģu kauss 2014

 Sestdien Tukumā norisinājās Veģu kauss 2014. Pārdaugavas 2005 gada komanda, trenera Jura Repša vadībā izcīnija pirmo vietu! Vairāk bildes var atras mūsu Facebook profilā! 

Čempioni  Vārti.JPG  Ričards